Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 4 Ο Σύλλογος «Ένωση Δημοκρατικών Γυναικών Ικαρίας» σας καλεί στη Γενική Συνέλευση Κυριακή 28Οκτωβρίου, στις 7μμ στην αίθουσα του Δήμου Ευδήλου Θέματα: Απολογισμός δράσης Προγραμματισμός Εκλογές νέου Δ.Σ. και αντιπροσώπων για το συνέδριο της ΟΓΕ Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Σύγκληση 3ης Ειδικής Συνεδρίασης Λογοδοσίας του Δήμου Ικαρίας – Τα θέματα Πιθανή η απευθείας ακτοπλοϊκή σύνδεση Λέσβου και Χίου με την Αλεξανδρούπολη... Στην Αθήνα ο Κων.νος Μουτζούρης για τη ακτοπλοϊκή σύνδεση Αλεξανδρούπολης και... Για τα 50 χρόνια της τουρκικής εισβολής και κατοχής στην Κύπρο Ο Υφυπουργός Ναυτιλίας και ο Αρχηγός Λιμενικού Σώματος στην Ικαρία Υποχρεωτική παύση εργασιών στον ιδιωτικό τομέα λόγω καύσωνα – Δείτε σε...