Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 24 Η Ένωση Δημοκρατικών Γυναικών Ικαρίας (μέλος της ΟΓΕ) σας καλεί στην εκδήλωση (ομιλία – προβολή ντοκιμαντέρ – ζωγραφική από τα παιδιά – έκθεση φωτογραφίας) την Κυριακή 8 Δεκέμβρη, 7.30 μ.μ. στην Αίθουσα του Αγίου Πολυκάρπου. Λέμε ΟΧΙ στον ΠΟΛΕΜΟ που φέρνει ΦΤΩΧΙΑ και ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Σύγκληση 3ης Ειδικής Συνεδρίασης Λογοδοσίας του Δήμου Ικαρίας – Τα θέματα Πιθανή η απευθείας ακτοπλοϊκή σύνδεση Λέσβου και Χίου με την Αλεξανδρούπολη... Στην Αθήνα ο Κων.νος Μουτζούρης για τη ακτοπλοϊκή σύνδεση Αλεξανδρούπολης και... Για τα 50 χρόνια της τουρκικής εισβολής και κατοχής στην Κύπρο Ο Υφυπουργός Ναυτιλίας και ο Αρχηγός Λιμενικού Σώματος στην Ικαρία Υποχρεωτική παύση εργασιών στον ιδιωτικό τομέα λόγω καύσωνα – Δείτε σε...