Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 19 Η Κ.Ο.Β. ΦΡΑΝΤΑΤΟΥ του ΚΚΕ σας προσκαλεί στην εκδήλωση που διοργανώνει το Σάββατο 30 Γενάρη στην αίθουσα του Μαράθου. Στα πλαίσια της 2μηνης οικονομικής εξόρμησης. Η εκδήλωση θα περιλαμβάνει έκθεση βιβλίου και μακαρονάδα. Ώρα Έναρξης 8 μ.μ. Είσοδος ελεύθερη με κουτί ενίσχυσης Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Σύγκληση 3ης Ειδικής Συνεδρίασης Λογοδοσίας του Δήμου Ικαρίας – Τα θέματα Πιθανή η απευθείας ακτοπλοϊκή σύνδεση Λέσβου και Χίου με την Αλεξανδρούπολη... Στην Αθήνα ο Κων.νος Μουτζούρης για τη ακτοπλοϊκή σύνδεση Αλεξανδρούπολης και... Για τα 50 χρόνια της τουρκικής εισβολής και κατοχής στην Κύπρο Ο Υφυπουργός Ναυτιλίας και ο Αρχηγός Λιμενικού Σώματος στην Ικαρία Υποχρεωτική παύση εργασιών στον ιδιωτικό τομέα λόγω καύσωνα – Δείτε σε...