44
Ο Ροταριανός Όμιλος Σάμου, σας προσκαλεί στην Επίσημη ΑΝΟΙΚΤΗ Εκδήλωση παρουσίασης του πενταετούς μεγάλου Ανθρωπιστικού-Κοινωφελούς Έργου του, η οποία θα πραγματοποιηθεί στο Δημαρχιακό Μέγαρο Βαθέος (πλησίον Ιερού Καθεδρικού Ναού Αγίου Σπυρίδωνος Σάμου) αυτό το Σάββατο 04/02/2023 και ώρα 19:00.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαιτέρως.
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
![](https://www.ikariaki.gr/wp-content/uploads/2023/02/RGB-Rotary-Prosklisi22x10cm-1-1.jpg)
Ο Πρόεδρος:
Εμμανουήλ Ισιδώρου
Ο Β. Διοικητής Ελληνικού Ρόταρυ:
Ευγένιος Χαρδαβέλλας
Η Γ. Γραμματέας:
Ευαγγελία Μπακοπούλου