Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 15 Η Λαϊκή Επιτροπή Άγιου Κηρύκου, διοργανώνει Λαϊκή συνέλευση – συζήτηση την Τετάρτη 17 Απρίλη στις 8 το βράδυ, στην αίθουσα του Παλαιού Δημαρχείου. Στόχος η συζήτηση και η οργάνωση του αγώνα για τα ζητήματα της ακτοπλοΐας, της υγείας και των νέων χαρατσιών. Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Σύγκληση 3ης Ειδικής Συνεδρίασης Λογοδοσίας του Δήμου Ικαρίας – Τα θέματα Πιθανή η απευθείας ακτοπλοϊκή σύνδεση Λέσβου και Χίου με την Αλεξανδρούπολη... Στην Αθήνα ο Κων.νος Μουτζούρης για τη ακτοπλοϊκή σύνδεση Αλεξανδρούπολης και... Για τα 50 χρόνια της τουρκικής εισβολής και κατοχής στην Κύπρο Ο Υφυπουργός Ναυτιλίας και ο Αρχηγός Λιμενικού Σώματος στην Ικαρία Υποχρεωτική παύση εργασιών στον ιδιωτικό τομέα λόγω καύσωνα – Δείτε σε...