Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 28 ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-1 ΤΟ ΒΡΑΔΥ 8 ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΓΧΩΡΙΑΝΟΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟ 2020 ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΗ ΠΙΤΑ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΑΚΑΜΑΤΡΑΣ Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι Δεν θα πραγματοποιηθεί πανηγύρι αλλά συνεστίαση σήμερα στον Ξυλοσύρτη της Αγίας... Ικαριώτικο πανηγύρι του Αγίου Παντελεήμονα στις 27 Ιουλίου στον Άγιο Κήρυκο Παραδοσιακό πανηγύρι στη Δάφνη 4 Αυγούστου με τον Νίκο Φάκαρο Το πανηγύρι και η έκθεση προϊόντων στο Φραντάτο δεν θα πραγματοποιηθούν... Ικαρία: Συναυλία αλληλεγγύης για την Παλαιστίνη στο Φλες