Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 15 Π.Α.Σ ΙΚΑΡΟΣ Την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/06/2016 στην ΑΙΘΟΥΣΑ του ΠΑΛ. ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΚΗΡΥΚΟΥ στις 20.00, ΚΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΜΕΛΗ & ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ ΓΙΑ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟ & ΕΚΛΟΓΗ ΝΕΟΥ Δ.Σ Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι 3ο Τουρνουά “Βασίλης Λαρδάς”: Βετεράνοι ΠΑΣ Ίκαρος – ΑΓΣ Διαγόρας Αγώνας τιμής και μνήμης για τον 17χρονο ποδοσφαιριστή του Α.Ο. Μεσαριάς... Η Πολεμική Αεροπορία τιμά τους αείμνηστους πιλότους Μουλά και Στεφανίδη Το 47ο Διεθνές Τουρνουά Σκακιού στην Ικαρία – Πιο δυνατός από... Οι Αιγαιομάχοι της Ικαρίας: Η Επανάσταση και η Ελευθέρα Πολιτεία μέσα...