218
Χωρίς τις αισθήσεις του ανασύρθηκε, πρωινές ώρες σήμερα (Παρασκευή 17 Ιουλίου 2020), από την μικρή παραλία λιμένος Εύδηλου Ικαρίας, 65χρονος ημεδαπός.
![](https://www.ikariaki.gr/wp-content/uploads/2020/06/received_946151102493562.jpeg)
Ο ανωτέρω διεκομίσθη στο Κέντρο Υγείας Εύδηλου, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του.
Προανάκριση διενεργείται από την οικεία Λιμενική Αρχή, ενώ η σορός πρόκειται να μεταφερθεί στην Ιατροδικαστική Υπηρεσία Πειραιά για διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής.