Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 137 Συνέλευση του συλλόγου ΗΛΙΑΧΤΊΔΑ στα πλαίσια της ευαισθητοποίησης για την αναπηρία και την διαφορετικότητα στο ΦΡΑΝΤΑΤΟ την Τετάρτη 13/12/23 και ώρα 8.00μμ Στο καφενείο του χωριού. Σχετικά Άρθρα Ο Σύλλογος “Ηλιαχτίδα” για την προσβασιμότητα ΑΜΕΑ σε παραλίες, υπηρεσίες, λιμάνια της Ικαρίας Δράσεις του Ειδικού Νηπιαγωγείου Ικαρίας στο πλαίσιο της Παγκόσμιας Ημέρας Ατόμων με Αναπηρία Αυτόνομη πρόσβαση στη θάλασσα με SeaAccess για ΑΜΕΑ και Ηλικιωμένους στην Ικαρία Ζωντανά η εκδήλωση από τον Άγιο Κήρυκο: “Αυτισμός: μαθαίνω-γνωρίζω-αποδέχομαι” ΑΜΕΑΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΕΑ ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Σοβαρό τροχαίο ατύχημα στη διασταύρωση Καταφύγι-Φάρος – Διακομιδή με C-130 Ικαρία: Συνεχίζονται οι αφίξεις μεταναστών – Εντοπισμός σήμερα στην ευρύτερη περιοχή... Σύγκληση 3ης Ειδικής Συνεδρίασης Λογοδοσίας του Δήμου Ικαρίας – Τα θέματα Ράχες Ικαρίας: Το “φάντασμα” που μας στοιχειώνει τα καλοκαίρια Φορολογικές δηλώσεις: Μικρή παράταση για φυσικά και νομικά πρόσωπα Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι Leave a Comment Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.