Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 8 Στις 10 Αυγούστου έγινε ένα όμορφο πανηγύρι στο Φάρο… Φωτορεπορτάζ από τον πρώτο Ικαριώτικο μέχρι το….πιπέρι!!! [nggallery id=95] Ικαριακή Ραδιοφωνία 92.8fm – ikariaki.gr Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Σοβαρό τροχαίο ατύχημα στη διασταύρωση Καταφύγι-Φάρος – Διακομιδή με C-130 Ικαρία: Συνεχίζονται οι αφίξεις μεταναστών – Εντοπισμός σήμερα στην ευρύτερη περιοχή... Δεν θα πραγματοποιηθεί πανηγύρι αλλά συνεστίαση σήμερα στον Ξυλοσύρτη της Αγίας... Νοσοκομείο Ικαρίας: Θέσεις με 24μηνη σύμβαση για Φαρμακοποιό και Βοηθό Φαρμακείου Δήμος Ικαρίας: Ευχαριστήριο για τη βοήθεια στις εργασίες καθαρισμού Ικαριώτικο πανηγύρι του Αγίου Παντελεήμονα στις 27 Ιουλίου στον Άγιο Κήρυκο