Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 182 Σε συνέχεια των κινητοποιήσεων στα σχολεία σε Άγιο Κηρύκο και Εύδηλο βρεθήκαμε στο Γενικό Λύκειο και Γυμνάσιο Ραχών Ικαρίας. Οι μαθητές με σύνθημα “κάτω απο τη μάσκα έχουμε φωνη” εχουν αναρτήσει τα αιτήματα τους. Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Σοβαρό τροχαίο ατύχημα στη διασταύρωση Καταφύγι-Φάρος – Διακομιδή με C-130 Ικαρία: Συνεχίζονται οι αφίξεις μεταναστών – Εντοπισμός σήμερα στην ευρύτερη περιοχή... Νοσοκομείο Ικαρίας: Θέσεις με 24μηνη σύμβαση για Φαρμακοποιό και Βοηθό Φαρμακείου Δήμος Ικαρίας: Ευχαριστήριο για τη βοήθεια στις εργασίες καθαρισμού Ικαρία: Διπλή άφιξη μεταναστών σήμερα – Μεγαλώνει το θέμα κάλυψης των... Το κρουαζιερόπλοιο Club Med 2 θα προσεγγίσει τον Άγιο Κήρυκο