Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 12 ΠΕΜΠΤΗ 21/2, 8:30 Μ.Μ. ΣΤΑ ΛΟΥΤΡΑ ΤΟΥ ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΑΝΙΑΣ "SOY CUBA" (EIMAI H KOYBA). ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ Κινηματογραφική Ομάδα συλλόγων εργαζομένων νοσοκομείου-δασκάλων/νηπιαγωγών-καθηγητών (ΕΛΜΕ) Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Ράχες Ικαρίας: Το “φάντασμα” που μας στοιχειώνει τα καλοκαίρια Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι Ικαριώτικο πανηγύρι του Αγίου Παντελεήμονα στις 27 Ιουλίου στον Άγιο Κήρυκο Το πανηγύρι και η έκθεση προϊόντων στο Φραντάτο δεν θα πραγματοποιηθούν... Ικαρία: Συναυλία αλληλεγγύης για την Παλαιστίνη στο Φλες 2ο Φεστιβάλ Ικαρίας & Ικαριακά Δρώμενα: “Με τα δικά μου φτερά”