Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 15 Το Σάββατο 15/12 στις 18.00 μ.μ στο Παλαιό Δημαρχείο του Αγίου Κηρύκου παρουσίαση της καμπάνιας Let’s do it ! Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Ικαρία: Νεκρό δελφίνι στην ακτή της Αγίας Κυριακής επί τέσσερις ημέρες Μέχρι το 2030 η Ικαρία στην ηλεκτρική διασύνδεση του ΒΑ Αιγαίου Ικαρία: Τριήμερο Σεμινάριο Μελισσοκομίας με ομιλητή τον Γεωπόνο Μοσχίδη Γεώργιο Ημερίδα για την Γεωθερμία στη Λέσβο από την Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου Αρχιπέλαγος: Σκόπιμη θανάτωση δελφινιού – εντοπίστηκε στις ΒΔ ακτές της Σάμου Ικαρία: Ανάθεση προετοιμασίας φακέλων για αποχέτευση Γιαλισκαριού και βιολογικό Αρμενιστή