Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 14 Το Σάββατο 22 Φεβρουαρίου ο Ναυτικός Όμιλος Ικαρίας καλεί σε Πάρτυ Μασκέ στο Taza cafe bar στον Άγιο Κήρυκο. DJ Nikos Karapetis + guests Ο σκοπός του πάρτυ είναι να δημιουργηθεί παιδικό τμήμα ιστιοπλοΐας στην Ικαρία Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα 3ο Τουρνουά “Βασίλης Λαρδάς”: Βετεράνοι ΠΑΣ Ίκαρος – ΑΓΣ Διαγόρας Αγώνας τιμής και μνήμης για τον 17χρονο ποδοσφαιριστή του Α.Ο. Μεσαριάς... Το 47ο Διεθνές Τουρνουά Σκακιού στην Ικαρία – Πιο δυνατός από... Επιστολή ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Χίου – Σάμου στον Περιφερειάρχη για τον αθλητικό... Ο ΑΓΣ Διαγόρας διοργανώνει το ετήσιο καλοκαιρινό camp για παιδιά Ikaria Run 2024: Οι εγγραφές άνοιξαν – 3 Αυγούστου στη Πλαγιά...