Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 15 ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΟΥΜΕ; Ο ΚΥ.ΠΟ.ΤΕ. (ΚΥΚΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΗΣ) ΙΚΑΡΙΑΣ ΕΥΧΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ & ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ! ΔΥΝΑΜΗ – ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΜΕ! Λίγο πριν την χαραυγή ετοιμαζόμαστε για την καινούρια μέρα! Για τον ΚΥ.ΠΟ.ΤΕ. Ζαχαρούλα & Χαρούλα ΚΟΤΣΑΝΗ Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Ράχες Ικαρίας: Το “φάντασμα” που μας στοιχειώνει τα καλοκαίρια Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι Ικαριώτικο πανηγύρι του Αγίου Παντελεήμονα στις 27 Ιουλίου στον Άγιο Κήρυκο Το πανηγύρι και η έκθεση προϊόντων στο Φραντάτο δεν θα πραγματοποιηθούν... Ικαρία: Συναυλία αλληλεγγύης για την Παλαιστίνη στο Φλες 2ο Φεστιβάλ Ικαρίας & Ικαριακά Δρώμενα: “Με τα δικά μου φτερά”