Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 12 Διαγόρας – Μεσαριά 1-0 για το Κύπελλο της ΕΠΣ Σάμου. Σπουδαία νίκη για τον Διαγόρα που τον φέρνει στους ημιτελικούςτου κυπέλλου. Το χρυσό γκόλ της πρόκρισης το πέτυχε ο Άκης Παπαγγελής με κοντινή κεφαλιά στο 30′ . Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι 3ο Τουρνουά “Βασίλης Λαρδάς”: Βετεράνοι ΠΑΣ Ίκαρος – ΑΓΣ Διαγόρας Αγώνας τιμής και μνήμης για τον 17χρονο ποδοσφαιριστή του Α.Ο. Μεσαριάς... Η Πολεμική Αεροπορία τιμά τους αείμνηστους πιλότους Μουλά και Στεφανίδη Το 47ο Διεθνές Τουρνουά Σκακιού στην Ικαρία – Πιο δυνατός από... Οι Αιγαιομάχοι της Ικαρίας: Η Επανάσταση και η Ελευθέρα Πολιτεία μέσα...