Share 2FacebookTwitterPinterestEmail 2,4K Ο ετήσιος χορός του Συλλόγου μας δεν θα πραγματοποιηθεί φέτος. Προκειμένου να τιμήσουμε την μνήμη των συγχωριανών μας, που έφυγαν από κοντά μας. από το Δ.Σ. του Συλλόγου Ραχιωτών Ικαρίας ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΑΧΙΩΤΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ Share 2 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι Δεν θα πραγματοποιηθεί πανηγύρι αλλά συνεστίαση σήμερα στον Ξυλοσύρτη της Αγίας... Ικαριώτικο πανηγύρι του Αγίου Παντελεήμονα στις 27 Ιουλίου στον Άγιο Κήρυκο Παραδοσιακό πανηγύρι στη Δάφνη 4 Αυγούστου με τον Νίκο Φάκαρο Το πανηγύρι και η έκθεση προϊόντων στο Φραντάτο δεν θα πραγματοποιηθούν... Ικαρία: Συναυλία αλληλεγγύης για την Παλαιστίνη στο Φλες