Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 23 Νομαρχιακή Διοικούσα Επιτροπή Νομού Σάμου Πλατεία ΠΥΘΑΓΟΡΑ- ΒΑΘΥ ΣΑΜΟΣ 2014¨ Η ΝΟ.Δ.Ε. Σάμου και ο Πρόεδρος της Νίκος Στεφανής σας εύχονται το ξεκίνημα της Νέας Χρονιάς να είναι αφετηρία μίας νέας δημιουργικής εποχής. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Σύγκληση 3ης Ειδικής Συνεδρίασης Λογοδοσίας του Δήμου Ικαρίας – Τα θέματα Πιθανή η απευθείας ακτοπλοϊκή σύνδεση Λέσβου και Χίου με την Αλεξανδρούπολη... Στην Αθήνα ο Κων.νος Μουτζούρης για τη ακτοπλοϊκή σύνδεση Αλεξανδρούπολης και... Σάμος: Νεκρός ο 76χρονος ερασιτέχνης ψαράς που αγνοούνταν Για τα 50 χρόνια της τουρκικής εισβολής και κατοχής στην Κύπρο Σάμος: Συλλήψεις για την καλλιέργεια και κατοχή δενδρυλλίων κάνναβης