Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 17 Αυτό το Σάββατο 1η του Μάρτη, γλέντι στο Καφεπαντοπωλείο στον Μαγγανίτη. Με σπιτικούς μεζέδες και καλό καριώτικο κρασί. στην ορχήστρα ο Νίκος Μπαρμπαγιάννης στην κιθάρα, ο Χρήστος Δάμαλος στο μπουζούκι και ο Παναγιώτης Χούτρας στο βιολί. τηλέφωνο 2275032603 Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Ράχες Ικαρίας: Το “φάντασμα” που μας στοιχειώνει τα καλοκαίρια Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι Ικαριώτικο πανηγύρι του Αγίου Παντελεήμονα στις 27 Ιουλίου στον Άγιο Κήρυκο Το πανηγύρι και η έκθεση προϊόντων στο Φραντάτο δεν θα πραγματοποιηθούν... Ικαρία: Συναυλία αλληλεγγύης για την Παλαιστίνη στο Φλες 2ο Φεστιβάλ Ικαρίας & Ικαριακά Δρώμενα: “Με τα δικά μου φτερά”