Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 8 Ο Σύλλογος Αγ.Δημητρίου καλεί όλα τα παιδιά σε ένα εργαστήρι όπου θα παίξουμε και θα δημιουργήσουμε σε χριστουγεννιάτικη διάθεση στην αίθουσα Αγ.Δημητρίου ΚΥΡΙΑΚΗ 21-12-2014 ΚΑΙ ΩΡΑ 17,00μμ ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΥΘΕΡΗ Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος στο Ετήσιο Πρόγραμμα Παιδαγωγικής Κατάρτισης (ΕΠΠΑΙΚ) Χοροεσπερίδα της Γ Λυκείου Ευδήλου στο Καραβόσταμο την 1η Αυγούστου ΕΛΜΕ Ικαρίας & Φούρνων: Το ΥΠΑΙΘ ζητά να εφαρμοστούν ποινές σε... Η διαδικασία εγγραφών στα Επαγγελματικά Λύκεια και Γενικά Λύκεια Ευχαριστήριο για τη διενέργεια των Πανελλαδικών Εξετάσεων Πανελλαδικές 2024: Ανακοινώθηκαν οι βαθμοί των μαθητών -Πού μπορείτε να δείτε...