Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 17 Το Σάββατο το βράδυ, 15 Φεβρουαρίου 2020 η Γ’ Λυκείου Ευδήλου διοργανώνει χοροεσπερίδα στην αίθουσα του Αυλακιού. Καλοί μεζέδες, καριώτικο κρασί και κέφι και χορός με την ορχήστρα του Γιώργου Στρούπα Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Ράχες Ικαρίας: Το “φάντασμα” που μας στοιχειώνει τα καλοκαίρια Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι Ικαριώτικο πανηγύρι του Αγίου Παντελεήμονα στις 27 Ιουλίου στον Άγιο Κήρυκο Το πανηγύρι και η έκθεση προϊόντων στο Φραντάτο δεν θα πραγματοποιηθούν... Ικαρία: Συναυλία αλληλεγγύης για την Παλαιστίνη στο Φλες 2ο Φεστιβάλ Ικαρίας & Ικαριακά Δρώμενα: “Με τα δικά μου φτερά”