Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 25 Η σημερινή μας φωτογραφία έρχεται από την Βόρεια Πλευρά της Ικαρίας, Το εκκλησάκι της Ανάληψης που βρίσκεται στο Γιαλισκάρι της Ικαρίας,όταν βγαίνει ο Ήλιος…. στο βάθος τα βουνά του νησιού! εικόνες που αγαπούμε, στιγμές που θέλουμε να μοιραζόμαστε! Καλό Καλοκαίρι σε όλους! Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Σοβαρό τροχαίο ατύχημα στη διασταύρωση Καταφύγι-Φάρος – Διακομιδή με C-130 Ικαρία: Συνεχίζονται οι αφίξεις μεταναστών – Εντοπισμός σήμερα στην ευρύτερη περιοχή... Νοσοκομείο Ικαρίας: Θέσεις με 24μηνη σύμβαση για Φαρμακοποιό και Βοηθό Φαρμακείου Δήμος Ικαρίας: Ευχαριστήριο για τη βοήθεια στις εργασίες καθαρισμού Ικαρία: Διπλή άφιξη μεταναστών σήμερα – Μεγαλώνει το θέμα κάλυψης των... Το κρουαζιερόπλοιο Club Med 2 θα προσεγγίσει τον Άγιο Κήρυκο