Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 56 Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ-ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ του 1ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟΥ ΙΚΑΡΙΑΣ σας προσκαλε’ι το ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ,ώρα 8 μ.μ. στην ΚΑΤΩ ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΑΛΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ στην ΠΡΟΒΟΛΗ της ΤΑΙΝΙΑΣ: ΑΣΤΕΡΙΞ: Η ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ είσοδος 3 ευρώ ( συμπεριλαμβάνεται: ποπ-κορν/νερό) Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι Το Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ Θεσσαλονίκης ταξιδεύει… στην Ικαρία – Δείτε το πρόγραμμα Ο Λεωνίδας Βαρδαρός στην Ικαριακή Ραδιοφωνία με αφορμή το νέο του... Ikaria Film Festival 2024 – Το Φεστιβάλ ταινιών Μικρού Μήκους και... Προβολή ταινίας από την ΣΕΠΕ και την Ένωση Γονέων Ικαρίας-Φούρνων Προβολή Βραβευμένων Ντοκιμαντέρ Μικρού Μήκους – Διήμερο στον Άγιο Κήρυκο Ικαρίας