Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 32 Στις 25 Μαϊου 2014 Η ΙΚΑΡΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ: ΕΝΟΤΗΤΑΣ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ, ΥΠΕΡΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΔΙΧΑΣΤΙΚΕΣ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ, ΚΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΑ ΤΕΙΧΗ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ «ΟΥΛΟΙ ‘ΜΕΙΣ» ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑΓΗΣ [ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΙΝΑΔΗΣ] _________________________ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ Κ. ΚΟΤΣΑΝΗ Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Σύγκληση 3ης Ειδικής Συνεδρίασης Λογοδοσίας του Δήμου Ικαρίας – Τα θέματα Δήμος Ικαρίας: Ευχαριστήριο για τη βοήθεια στις εργασίες καθαρισμού 3ο Τουρνουά “Βασίλης Λαρδάς”: Βετεράνοι ΠΑΣ Ίκαρος – ΑΓΣ Διαγόρας Πανικάριο Συλλαλητήριο από τον Δήμο Ικαρίας: Ζωντανή εικόνα από τον Εύδηλο Παρεμβάσεις προσβασιμότητας σε παραλίες του Αγίου Κυρήκου, Σκέψη και Τσουκαλά Πρόσβαση για όλους στην θάλασσα στη παραλία των Θερμών – SeaAccess...