Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 11 Ο Σύλλογος Φίλων Φιλαρμονικής σας προσκαλεί στην αίθουσα των Γλαρέδων το Σάββατο 27 Φεβρουαρίου 2016. Στο μενού θα υπάρχει μακαρονάδα, όλα τα … συνοδευτικά της και καριώτικο κρασί. Ελάτε να διασκεδάσουμε από το μεσημέρι παρέα με εξαίρετους μουσικούς. Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι Δεν θα πραγματοποιηθεί πανηγύρι αλλά συνεστίαση σήμερα στον Ξυλοσύρτη της Αγίας... Ικαριώτικο πανηγύρι του Αγίου Παντελεήμονα στις 27 Ιουλίου στον Άγιο Κήρυκο Παραδοσιακό πανηγύρι στη Δάφνη 4 Αυγούστου με τον Νίκο Φάκαρο Το πανηγύρι και η έκθεση προϊόντων στο Φραντάτο δεν θα πραγματοποιηθούν... Ικαρία: Συναυλία αλληλεγγύης για την Παλαιστίνη στο Φλες