Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 10 Φωτορεπορταζ από την πεζοπορία του Σ.Ν.Α.Κ το διημερο 31/5-1/6,με αφετηρια τον Αη Γιωργη στους Βαρδαράδες και κατάληξη- διανυκτέρευση στον Αη Σταθη. [nggallery id=161] Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Σοβαρό τροχαίο ατύχημα στη διασταύρωση Καταφύγι-Φάρος – Διακομιδή με C-130 Ικαρία: Συνεχίζονται οι αφίξεις μεταναστών – Εντοπισμός σήμερα στην ευρύτερη περιοχή... Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι Δεν θα πραγματοποιηθεί πανηγύρι αλλά συνεστίαση σήμερα στον Ξυλοσύρτη της Αγίας... Νοσοκομείο Ικαρίας: Θέσεις με 24μηνη σύμβαση για Φαρμακοποιό και Βοηθό Φαρμακείου Δήμος Ικαρίας: Ευχαριστήριο για τη βοήθεια στις εργασίες καθαρισμού