Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 236 Σας γνωρίζουμε ότι την Παρασκευή 19 Απρ 2019 και ώρα 11:00, θα πραγματοποιηθεί η τελετή Παράδοσης – Παραλαβής Διοικήσεως της ΔΑΝ ΙΚΑΡΙΑΣ στο στρατόπεδο «ΕΦ. ΛΧΙΑ (ΠΖ) ΙΩΑΝΝΗ ΤΣΙΜΠΙΔΗ» παρουσία του Διοικητή 79 ΑΔΤΕ, Ταξίαρχου Δημήτριου Βακεντή. Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Σοβαρό τροχαίο ατύχημα στη διασταύρωση Καταφύγι-Φάρος – Διακομιδή με C-130 Ικαρία: Συνεχίζονται οι αφίξεις μεταναστών – Εντοπισμός σήμερα στην ευρύτερη περιοχή... Σύγκληση 3ης Ειδικής Συνεδρίασης Λογοδοσίας του Δήμου Ικαρίας – Τα θέματα Ράχες Ικαρίας: Το “φάντασμα” που μας στοιχειώνει τα καλοκαίρια Φορολογικές δηλώσεις: Μικρή παράταση για φυσικά και νομικά πρόσωπα Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι