Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 62 Αυτή τη Κυριακή 17 Φεβρουαρίου ανοίγουμε το Τριώδιο στο όμορφο χωριό της Αρέθουσας. Μουτσουνάρηδες και Κουδουνάτοι με φωτιές και χορό στο αποκριάτικο έθιμο της Νικαριάς, μας περιμένουν την Κυριακή 17 Φλεβάρη στις 6 το απόγευμα. Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι Δεν θα πραγματοποιηθεί πανηγύρι αλλά συνεστίαση σήμερα στον Ξυλοσύρτη της Αγίας... Ικαριώτικο πανηγύρι του Αγίου Παντελεήμονα στις 27 Ιουλίου στον Άγιο Κήρυκο Παραδοσιακό πανηγύρι στη Δάφνη 4 Αυγούστου με τον Νίκο Φάκαρο Το πανηγύρι και η έκθεση προϊόντων στο Φραντάτο δεν θα πραγματοποιηθούν... Ικαρία: Συναυλία αλληλεγγύης για την Παλαιστίνη στο Φλες