Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 35 Ο ΚΥ.ΠΟ.ΤΕ. εύχεται σε όλους τους Ικάριους/ες και φίλους/λες όπου γης… «κ α λ ή α ν ά σ τ α σ η !!!» «πολλά δεν θέλει ο άνθρωπος να ‘ναι ήρεμος να ‘ναι άκακος, λίγο ψωμί, λίγο κρασί, Χριστούγεννα κι ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!…» ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι Δεν θα πραγματοποιηθεί πανηγύρι αλλά συνεστίαση σήμερα στον Ξυλοσύρτη της Αγίας... Ικαριώτικο πανηγύρι του Αγίου Παντελεήμονα στις 27 Ιουλίου στον Άγιο Κήρυκο Παραδοσιακό πανηγύρι στη Δάφνη 4 Αυγούστου με τον Νίκο Φάκαρο Το πανηγύρι και η έκθεση προϊόντων στο Φραντάτο δεν θα πραγματοποιηθούν... Ικαρία: Συναυλία αλληλεγγύης για την Παλαιστίνη στο Φλες