Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 3 Τέλος του πρώτου γύρου και η Μεσαριά με 4/4 έχει 12 βαθμούς. Αφιερωμένη η νίκη στον απόντα από το χτεσινό παιχνίδι λόγω τραυματισμού Ν. Κούβαρη. Σαββατιάτικο ξεμούδιασμα για τα τζούνιορ της Δ’-Ε΄-ΣΤ’ Δημοτικού του Ικάρου και της Μεσαριάς. Πηγή & φωτογραφίες : Μάρκος Ρουστάς & Α.Ο.Μεσαριάς Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι 3ο Τουρνουά “Βασίλης Λαρδάς”: Βετεράνοι ΠΑΣ Ίκαρος – ΑΓΣ Διαγόρας Αγώνας τιμής και μνήμης για τον 17χρονο ποδοσφαιριστή του Α.Ο. Μεσαριάς... Η Πολεμική Αεροπορία τιμά τους αείμνηστους πιλότους Μουλά και Στεφανίδη Το 47ο Διεθνές Τουρνουά Σκακιού στην Ικαρία – Πιο δυνατός από... Οι Αιγαιομάχοι της Ικαρίας: Η Επανάσταση και η Ελευθέρα Πολιτεία μέσα...