Share 0FacebookTwitterPinterestEmail 14 Σας καλούμε την Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2016 για ένα περίπατο στην Προεσπέρα. Μαζί μας θα είναι ο αρχαιολόγος – ιστορικός κ. Θεμ. Κατσαρός. Ώρα αναχώρησης 9:30 π.μ., από την σκακιέρα Η μετακίνηση θα γίνει με ιδιωτικά μέσα ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ «Ι. ΜΕΛΑΣ» Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail ikariaki.gr Διαβάστε ακόμα Πρώτη προβολή “Οι Καρβουνιάρηδες της Ικαρίας” από τον Σύλλογο Αντίλαλοι Δεν θα πραγματοποιηθεί πανηγύρι αλλά συνεστίαση σήμερα στον Ξυλοσύρτη της Αγίας... Ικαριώτικο πανηγύρι του Αγίου Παντελεήμονα στις 27 Ιουλίου στον Άγιο Κήρυκο Παραδοσιακό πανηγύρι στη Δάφνη 4 Αυγούστου με τον Νίκο Φάκαρο Το πανηγύρι και η έκθεση προϊόντων στο Φραντάτο δεν θα πραγματοποιηθούν... Ικαρία: Συναυλία αλληλεγγύης για την Παλαιστίνη στο Φλες